III KONGRES TERAPII I PIELĘGNACJI SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ 

24 listopada 2019, Warszawa

Zapraszamy serdecznie do udziału w III Kongresie Terapii i pielęgnacji skóry problematycznej.

Kongres organizowany jest przez magazyn art of BEAUTY. Postanowiliśmy po raz trzeci poruszyć tematykę skóry problematycznej, w związku z dużą ilością zapytań ze strony kosmetologów.

Celem kongresu jest zapoznanie uczestników z problematyką leczenia i pielęgnacji skóry problematycznej, a także przyczyn zewnętrznych i wewnętrznych tych problemów.

Tegoroczna tematyka kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, zdrowia, psychologii. Została dobrana na podstawie badań przeprowadzonych w salonach kosmetologicznych.

W tegorocznej edycji kładziemy akcent na praktyczną stronę kosmetologii. W programie znajdą Państwo więc wykłady, podczas których praktycy będą dzielić się z Uczestnikami swoją wiedzą w postaci sprawdzonych i skutecznych procedur i protokołów zabiegowych.

Kongres ma za zadanie podniesienie poziomu wiedzy kosmetologów, przekazanie wiedzy na temat specyfiki skóry problematycznej, najnowszych trendów, ale również sprawdzonych metod – osobom, które chcą rozwijać się zawodowo i prowadzić biznes na najwyższym poziomie.

Problem skóry problematycznej dotyka coraz większej część populacji. Jej pielęgnacja wymaga korzystania z pomocy specjalistów, jak również współpracy pomiędzy lekarzem dermatologiem, lekarzem medycyny estetycznej a kosmetologiem.

Podczas kongresu zostaną przedstawione tematy związane z przyczynami powstawaniu problemów, metodom zapobiegania oraz pielęgnacji i terapii. Planujemy przedstawić również aspekt psychologiczny.

Kongres jest też okazją do zapoznania się z bogatą ofertą produktów i zabiegów przeznaczonych do przeciwdziałania tym problemom.

Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich. Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu. 

Link do relacji z poprzednich kongresów

DATA, MIEJSCE

24.11.2019 – w godzinach 9.00 – 17.00
EuroCentrum, Aleje Jerozolimskie 134, Warszawa

ADRESACI KONFERENCJI

kosmetolodzy i właściciele salonów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej oraz Wellness, lekarze medycyny estetycznej