V Kongres Kosmetologii Naturalnej 

2 czerwca 2019 r.

EuroCentrum Konferencyjne, 
Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, Budynek BETA, piętro 1

Zapraszamy do udziału w V Kongresie Kosmetologii Naturalnej. Kosmetologia naturalna jest silnym przeciwstawnym trendem do inwazyjnych zabiegów kosmetologicznych.

Kosmetyka naturalna zyskuje coraz większą grupę świadomych konsumentów, a kosmetyki naturalne znajdują się w ofercie coraz większej liczby liczących się Firm. Marki naturalne wg naszych badań znajdują się w ofercie gabinetów, jako marki zarówno wiodące jak i dodatkowe. Stwarzają możliwość uzyskania nowej świadomej grupy konsumentów, mniej wrażliwych na cenę, a odpowiedzialnych społecznie. W tej edycji chcemy zasygnalizować rolę Kosmetologa jako Coacha zdrowia i urody – stąd też tematy związane ze zdrowiem.

Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich. Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu.

KONGRES OBEJMUJE

  • wykłady
  • prezentacje na stoiskach

Równolegle z V Kongresem Kosmetologii Naturalnej będzie odbywał się VI Niezależny Kongres Trychologia w kosmetologii, medycynie i fryzjerstwie.

Kongresom będzie towarzyszyła wystawa tematyczna trychologia i eko-trychologia Firm Partnerskich.

ADRESACI KONGRESU

  • kosmetolodzy,
  • kosmetyczki,
  • właściciele salonów kosmetycznych,
  • pracownicy obiektów spa, oraz Wellness.